Правила портала Rockmania

Written by  Rockmania

Правила порталу

1. Основні положення

1.1 Повідомлення, розміщені на порталі, відображають точки зору їх авторів, а не адміністрації форумів (крім повідомлень, розміщених її представниками) і адміністрація не може бути відповідальною за їх зміст.

1.2 Зареєструвавшись, ви погоджуєтеся дотримуватися умов, обумовлених цими правилами, виконувати вимоги адміністраторів та модераторів порталу, а також згодні з їхніми діями та політикою, що проводиться. В іншому випадку ви можете бути відключені від порталу як на час, так і назавжди. За порушення правил видаються попередження. Після неодноразового порушення правил – користувач відправляється в бан.

1.3 Зареєструвавшись, ви також погоджуєтеся з тим, що введена вами інформація при реєстрації та ip адреси всіх повідомлень зберігатимуться в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашого дозволу, адміністрація порталу не може бути відповідальною за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

2. Запрещено

2.1 Розміщувати повідомлення, що несуть у собі: рекламні та промоутерські оголошення, посилання на інші інтернет-ресурси з метою їх реклами, порнографію та посилання на порнографічні ресурси.

2.2 Висловлювати образи та погрози на адресу інших користувачів, а також провокувати їх на подібні дії. Давайте шанувати один одного!

2.3 Висловлювати образи та загрози на адресу адміністраторів та модераторів порталу, а також образливу критику їх роботи, роботи сайту та порталу загалом.

2.4 Розміщувати повідомлення, які не відносяться до теми або тематичного розділу порталу (офтопи), що обговорюються, а також провокувати інших користувачів на розміщення подібних повідомлень.

2.5 Розміщувати повідомлення, які не мають логічного навантаження - флуд.

2.6 Створювати фіктивних користувачів (ботів)

Адміністрація порталу може: приводити в дію покарання, міняти ніки, коригувати матеріали. Дії адміністрації (включаючи модераторів) не обговорюються за жодних обставин.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.