Додати матеріал

Written by  Rockmania

Весь матеріал на сайті з'явиться лише після модерації!

1. У заголовку матеріалу обов'язково вказується виконавець, назва альбому, рік випуску альбому. Якщо альбом EP обов'язково вказуємо в заголовку.

2. Псевдонім заголовка генерується автоматично, його не заповнюємо.

3. У полі «Категорія» вказуємо розділ, до якого належить новина.

4. Обов'язково вказуємо щонайменше один тег жанру музики (або новина не збережеться).

5. До опису релізу обов'язково вказуємо трекліст (номер пісні, назва пісні, тривалість пісні) або сетліст – для концертів.

6. Вказуємо посилання, яке веде на дозволені файлообмінники. Посилання має містити заархівований альбом або відеокліп. Перевіряєте вміст заголовка файлу/архіву щодо відсутності у них згадок/посилань на сторонні ресурси, у разі виявлення таких посилань - видаляєте такі посилання.

Список дозволених файлообмінників:
| ZippyShare | RGhost | Drive.Google |

7. Зображення для матеріалу обов'язково інакще матеріал не пройде модерацію. Зображення не повинно бути більш ніж 400х400 пікселів, більш високої роздільної здатності зображення будуть стиснуті. Зображення не повинно містити рекламний матеріал і безпосередньо відноситься до матеріалу, для концертів або кліпу – це може бути скрін цієї новини.

8. Новина повинна обов'язково містити Посилання на прослуховування як мінімум одного треку (цього для альбому) або посилання на онлайн перегляд (для кліпу / концерту). І тому відведено спец. поле «Джерело медіа», в якому вказується HTML-код матеріалу.

9. Поля "Заголовок медіа", "Авторські права медіа", "Заголовок зображення", "Авторські права на зображення" не є обов'язковими для заповнення.

10. У розділі «Новинки Музики» поля Виконавець, Дата релізу, Якість, Стиль, Країна, Формат, Розмір створені для спрощення додавання релізу та обов'язкові для заповнення.

Rate this item
(4 votes)